DINA SHUBINS. Farvelitografi.

DINA SHUBINS. Farvelitografi.
4125462. DINA SHUBINS. Farvelitografi.

Signeret, 47x33 cm, karmmål, 75x60 cm.

Glas knust.

Få foretaget en gratis vurdering!

Glas knust.

Varberg Auktionskammare
Antal besøg: 219