DISPLAYSKAB, rokokostil, midten af det 20. århundrede.

412478. DISPLAYSKAB, rokokostil, midten af det 20. århundrede.

Fineret i forskellige træsorter. Intarsiadekor. Beslag i messing. Glaserede skabslåge og sider med underliggende hylder beklædt med fløjl. Længde 65,5, bredde 34, højde 142 cm. Nøgle tilgængelig.

Brugsslitage. Rapport. Mærker. Mindre finerskader, ca 2 cm, på bagsiden af kam. Udskriv mærker på hylderne.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.036