JOHANNES VENNEKAMP. Farveætsning.

4124706. JOHANNES VENNEKAMP. Farveætsning.

Hertug Ellington, Signeret og dateret -83. 14x10 cm. Samlede dimensioner 41x31 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre overfladeslid.

Adresse

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
09
Antal besøg: 111