Kommode, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

412435. Kommode, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

Kommode med fire skuffer Længde 79,5, bredde 40, højde 84 cm.

Ridser, trætab i nederste hjørner.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 906