ÅNGLOK, Doll et Cie, Tyskland, 1920'erne.

412397. ÅNGLOK, Doll et Cie, Tyskland, 1920'erne.

Længde ca 19 cm.
Uklart markeret.

Brugsslitage, ikke gennemgået.
Der mangler muligvis dele.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 19 cm.
Uklart markeret.

Der mangler muligvis dele.

Antal besøg: 1.201