SKAB, 1900-talets første halvdel.

4122645. SKAB, 1900-talets første halvdel.

Skab på benstativ. Dørpar med intarsia. Bagerste shatull og hylder.
Der er en nøgle.
110x48 cm, højde 141 cm.

Brugsslitage. Ridser på siderne.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Der er en nøgle.
110x48 cm, højde 141 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.088