ÆSKE med bestik NS sidst i det 20. århundrede.

41218. ÆSKE med bestik NS sidst i det 20. århundrede.

Mahogni i chippendalstil ca. 120 stykker bestik Model engelsk muslingeskal Længde 63, bredde 39, højde 68 cm.

Bestik praktisk talt ny stand Møblerne med Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.607