ARMBÅNDUR, dame, "Création", 18 karat guld. Samlet vægt 7 gram.

412054. ARMBÅNDUR, dame, "Création", 18 karat guld. Samlet vægt 7 gram.

Stemplet "16281". Urskive med bogstav- og talindeks i guld, facetteret glas. Armbånd i sort fletning med detaljer i gult metal.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 610