SAMLERALBUM, samt billeder, Kampf um's Dritte Reich, 1900-tallet.

412043. SAMLERALBUM, samt billeder, Kampf um's Dritte Reich, 1900-tallet.

Samleralbum med billeder til billeder Inkluderet lav fotos med print af det tyske militær.

Slitage, både på forside og sider, mangler billeder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 837