DESK Elektrisk hæve/sænkning.

DESK Elektrisk hæve/sænkning.
4118426. DESK Elektrisk hæve/sænkning.

Svingskive.

Højde 70
Bredde 197
Dybde 110

(cm).

Slid, ridser, skrammer, pletter. Løs skive, skrue mangler. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Svingskive.

Højde 70
Bredde 197
Dybde 110

(cm).

Antal besøg: 222