KOBBERVARER, 9 dele, 18/1900-tallet.

411818. KOBBERVARER, 9 dele, 18/1900-tallet.

Kobberpande med låg, højde 23 cm Kaffekande, højde 21 cm Si med dåse inderside, diameter 21 cm Kande med jernhåndtag, højde 11 cm Form, aflang på ben, højde 9 cm Kande på tre ben, højde 16 cm Gløggsæt med spritbrænder Små mål, højde 6 cm.

Brugsslitage, buler, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, buler, ridser.

Antal besøg: 578