MODEST CUIXART. En ung kvinde.

4115837. MODEST CUIXART. En ung kvinde.

Litografi
Signeret og nummereret 58/200
71 x 49,5 cm.

Overflade snavs. Indrammet i en paspartú. Det er ikke blevet undersøgt uden for rammerne. Malet træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografi
Signeret og nummereret 58/200
71 x 49,5 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 224