ULLA MAGNUSSON. „Anden juli“.

ULLA MAGNUSSON. „Anden juli“.
4114119. ULLA MAGNUSSON. „Anden juli“.

Grafisk arbejde. Signeret og dateret 2001, nummereret 22/30.

12 x 12 cm.

36 x 31 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen. Det samlede indtryk er godt.

Få foretaget en gratis vurdering!

12 x 12 cm.

36 x 31 cm.

Antal besøg: 239