CHRISTINE SCHWARZER. Sofabord „Blomst“ til Swedese.

4113237. CHRISTINE SCHWARZER. Sofabord „Blomst“ til Swedese.

Lakeret skive. Ben i skinnende forkromet metal. Mærket i 2008. Diameter ca 114, højde ca. 45 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 1.280