ÅKE SCHMÄGERS. "Mörbylångadalen", olie på Panel, signeret.

411193. ÅKE SCHMÄGERS. "Mörbylångadalen", olie på Panel, signeret.

16 x 54 cm.

Mindre slitage. Smuds.

Få foretaget en gratis vurdering!

16 x 54 cm.

Mindre slitage. Smuds.

Antal besøg: 1.856