Bord af massiv eg med skuffe, 19./20. årh.

4111429. Bord af massiv eg med skuffe, 19./20. årh.

Højde: ca. 78 cm.
Længde: ca. 132 cm.
Bredde: 64,5 cm.

Kraftig alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, skjolder og reparation på top. Top fremstår udjævn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: ca. 78 cm.
Længde: ca. 132 cm.
Bredde: 64,5 cm.

Antal besøg: 259