RYGEBORD, messing og træ, 20. århundrede.

4108334. RYGEBORD, messing og træ, 20. århundrede.

Rygebord med aftagelig messingplade, diameter 40,5, højde 58 cm, benramme foldbar.

Overfladeslitage, pletter og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 141