MUNKESTOL, træ, begyndelsen af det 20. århundrede.

410614. MUNKESTOL, træ, begyndelsen af det 20. århundrede.

Udskåret indretning.
Sædehøjde 52 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Udskåret indretning.
Sædehøjde 52 cm.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 992