Taburet, gustaviansk stil, omkring århundredeskiftet 18/1900 tallet.

410612. Taburet, gustaviansk stil, omkring århundredeskiftet 18/1900 tallet.

Skåret dekoration, riflede ben, polstret sæde betrukket med olivenfrø kunstig fløjl. Længde 40 cm, bredde 40 cm x højde 45 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 891