BOGHYLDE, 1920'erne.

BOGHYLDE, 1920'erne.
410519. BOGHYLDE, 1920'erne.

Reol, bejdset birk.
Bredde 125 cm Dybde 26,5 cm Højde 96 cm.

Slitage, en del af nøglebusten mangler.
Bump mærke, maske tunge.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
410519. BOGHYLDE, 1920'erne.

Reol, bejdset birk.

Bump mærke, maske tunge.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.039