SKAB MED GLSDØRE, første halvdel af det 20. århundrede.

410509. SKAB MED GLSDØRE, første halvdel af det 20. århundrede.

Bredde 75 cm Dybde 45 cm Højde 193 cm.

Brugsslitage, mangler hylder.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mangler hylder.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 725