OTTO GRIPENSVÄRD. Olie på lærred, signeret.

41049. OTTO GRIPENSVÄRD. Olie på lærred, signeret.

Skov motiv. 81 x 61 cm.

Huller i lærred.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skov motiv. 81 x 61 cm.

Huller i lærred.

Antal besøg: 2.821