SOFA Karl Johan stil, første halvdel af det 20. århundrede.

410489. SOFA Karl Johan stil, første halvdel af det 20. århundrede.

Længde 220 cm.
Klædt på.

Brugsslitage. Mindre ridser/slagmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 220 cm.
Klædt på.

Antal besøg: 596