FLYMODELLER. 3, inklusive SAAB.

4104862. FLYMODELLER. 3, inklusive SAAB.

Det er metal.
Benforseglinger i forskellige materialer.
Længde ca. 10-15 cm.

Slid og slitage.
En propeller mangler.

Tema

A Collector's Estate Part 15: Airplanes and SAAB

Få foretaget en gratis vurdering!

Det er metal.
Længde ca. 10-15 cm.

Slid og slitage.
En propeller mangler.

Tema

Antal besøg: 256