Kommode, teaktræ, anden halvdel af det 20. århundrede.

410460. Kommode, teaktræ, anden halvdel af det 20. århundrede.

Med tre skuffer.
Længde 75 cm.
Bredde 37 cm.
Højde 70 cm.

Brugsslitage, noget rang.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med tre skuffer.
Længde 75 cm.
Bredde 37 cm.
Højde 70 cm.

Brugsslitage, noget rang.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 512