Kommode, gustaviansk stil, med marmorplade, 20. århundrede.

410353. Kommode, gustaviansk stil, med marmorplade, 20. århundrede.

Med intarsia arbejde og to skuffer.
Længde 80 cm.
Bredde 45 cm.
Højde 76 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 80 cm.
Bredde 45 cm.
Højde 76 cm.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 813