Tre bøger, svensk glas.

Tre bøger, svensk glas.
4103290. Tre bøger, svensk glas.

Glasbogen
Svensk glas, ca. 29 x 24 cm.
Svensk glas i fem århundreder.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Glasbogen
Svensk glas, ca. 29 x 24 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 269