ALBERT BERG. Akvarel, dateret 96.

410273. ALBERT BERG. Akvarel, dateret 96.

Havmotiv med sejlbåd.
Billedstørrelse 14 x 22 cm.

Gulning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Havmotiv med sejlbåd.
Billedstørrelse 14 x 22 cm.

Gulning.

Antal besøg: 792