LYS, et par sølv, rokoko stil, Sverige.

410263. LYS, et par sølv, rokoko stil, Sverige.

Højde 19 cm.
Sølvstemplet GAB.

Brugsslitage. Fyldt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 19 cm.
Sølvstemplet GAB.

Brugsslitage. Fyldt.

Antal besøg: 727