MATARVERK, sidste fjerdedel af det 20. århundrede.

410089. MATARVERK, sidste fjerdedel af det 20. århundrede.

To hastigheder, frem og tilbage.
Længde 400, bredde 170, højde 450 mm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.857