TРÄSVARV, Sin AB, sidste fjerdedel af det 20. århundrede.

410082. TРÄSVARV, Sin AB, sidste fjerdedel af det 20. århundrede.

Tilbehør: 1 kopienhed.
6 bevillinger.
10 jern.
1 huls studs.
2 drejebænk/hul patron.
1 medbringer.
1 borepatron med indvendige og udvendige kæber.
Længde 1500,-, bredde 350,-, højde 1100 mm. Knoglængde 1000, knophøjde 150 mm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tilbehør: 1 kopienhed.
6 bevillinger.
10 jern.
1 huls studs.
2 drejebænk/hul patron.
1 medbringer.

Brugsslitage.

Antal besøg: 4.582