IVAR GUSTAFSSON. Modelstudie, olie på lærred, signeret.

4100121. IVAR GUSTAFSSON. Modelstudie, olie på lærred, signeret.

100x65 cm (116x81 cm).

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ivar Gustafsson (1890–1977)

Få foretaget en gratis vurdering!

100x65 cm (116x81 cm).

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ivar Gustafsson (1890–1977)

Antal besøg: 172