ATHENERNE.

ATHENERNE.
4097857. ATHENERNE.

Athenienn, første halvdel af det 20. århundrede.
Højde ca. 139 cm.
Længde ca. 53 cm.
Bredde ca. 30 cm.

Brugsslitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!
4097857. ATHENERNE.

Højde ca. 139 cm.
Længde ca. 53 cm.
Bredde ca. 30 cm.

Brugsslitage og ridser.

Antal besøg: 223