LÆNESTOL "TECHNO", Philippe Starck, 1990'erne.

409748. LÆNESTOL "TECHNO", Philippe Starck, 1990'erne.

Drejeligt og højdejusterbart, indbygget askebæger i armlæn. Stel i metal og plast med sæde betrukket med hvidt læder.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 2.133