OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Industriel komposition, litografi, signeret og nummereret.

409622. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Industriel komposition, litografi, signeret og nummereret.

Uklart underskrevet. 46 x 34 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 717