NØGLEHARPE, indeni signeret A. Hellstrand Lidingö 1986. Med streng.

4096151. NØGLEHARPE, indeni signeret A. Hellstrand Lidingö 1986. Med streng.

Længde 91 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 91 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 815