ERNST NORLIND. Stilleben. Olie på lærred. Underskrevet.

409565. ERNST NORLIND. Stilleben. Olie på lærred. Underskrevet.

Monogram signeret EN.
32 x 39 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Ernst Norlind (1877–1952)

Få foretaget en gratis vurdering!

Monogram signeret EN.
32 x 39 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Ernst Norlind (1877–1952)

Antal besøg: 604