THOR-LEIF STRINDBERG. „Pige i morgenlyset“.

4094477. THOR-LEIF STRINDBERG. „Pige i morgenlyset“.

Olie på lærred, signeret.

61 x 50 cm.

Rammemål: 65 x 54 cm.

Mindre overfladeslid. Ellers er det samlede indtryk godt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred, signeret.

61 x 50 cm.

Rammemål: 65 x 54 cm.

Antal besøg: 337