VÆDDEMÅLSBORD. Tre dele, træ og mosaik.

4094348. VÆDDEMÅLSBORD. Tre dele, træ og mosaik.

Sæt bord bestående af tre dele.
Længde ca. 40 - 48 cm.
Bredde ca. 31-34 cm.
Højde ca. 45-50 cm.

Brugsslitage, mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 40 - 48 cm.
Bredde ca. 31-34 cm.
Højde ca. 45-50 cm.

Antal besøg: 465