EINAR CRITÉN. Olie på lærred.

EINAR CRITÉN. Olie på lærred.
4094231. EINAR CRITÉN. Olie på lærred.

Landskab med Elg, signeret, 51x62 cm, karmmål, 63x73 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre overfladeslid.

Antal besøg: 228