PER ÅKERED. Olie på lærred.

PER ÅKERED. Olie på lærred.
4094225. PER ÅKERED. Olie på lærred.

Jagtmotiv, signeret, 66x46 cm, karmmål, 87x65 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre overfladeslid.

Antal besøg: 164