BERTIL WARNOLF. Litografi, nummereret 39/150, signeret Warnolf, dateret -86.

409386. BERTIL WARNOLF. Litografi, nummereret 39/150, signeret Warnolf, dateret -86.

40 x 30 cm (billedstørrelse).

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

40 x 30 cm (billedstørrelse).

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 7.170