IAN RUSTH. Göteborg-motiv.

IAN RUSTH. Göteborg-motiv.
4093552. IAN RUSTH. Göteborg-motiv.

Olie på lærred, 48 x 58,5 cm, karmmål 67 x 77,5 cm. Signeret IAN.

HERKOMST
Erhvervet på Galleri Inter Art i Göteborg i 1977.

Almindelig overfladeslid.

Kunstner/designer

Ian Rusth (Født 1950)

Få foretaget en gratis vurdering!

HERKOMST

Almindelig overfladeslid.

Kunstner/designer

Ian Rusth (Født 1950)

Antal besøg: 470