GULV, almindelig malet træ, signeret AAS, Mora, dateret 1858.

409330. GULV, almindelig malet træ, signeret AAS, Mora, dateret 1858.

Højde 219 cm.

Slitage fra alder. Hænder fastgjort med papirclips. En hånd brækket. Ikke testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 219 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 624