BERTIL BERNTSSON. Abstrakt sammensætning.

4092716. BERTIL BERNTSSON. Abstrakt sammensætning.

Olie på lærred, signeret og dateret -66.

50 x 41 cm.

Rammemål: 51 x 42 cm.

Overfladeslitage. Overflade snavs.

Kunstner/designer

Bertil Berntsson (1921–2002)

Tema

Spring Quality Auction

Få foretaget en gratis vurdering!

50 x 41 cm.

Rammemål: 51 x 42 cm.

Kunstner/designer

Bertil Berntsson (1921–2002)

Tema

Spring Quality Auction

Antal besøg: 805