TASKE / WEEKENDTASKE, læder, "Kenzia" fra Ku, Italien, sidste fjerdedel af det 20. århundrede.
409257. TASKE / WEEKENDTASKE, læder, "Kenzia" fra Ku, Italien, sidste fjerdedel af det 20. århundrede.
Beslag i messing, monogrammønster, detaljer i brunt læder. Indvendigt rum med lynlås. Lukning med snapfunktion. Længde 65 cm, højde 50 cm inkl. håndtag, bredde 30 cm.
Brugsslitage, for med pletter, lås med ridser, nøgle mangler.