4092016. H. Design. Lænestol, teak, læder, Danmark.
H. Design, lænestol, teak, læder, Danmark, polstret og brun/cognac-farvet læderkonstruktion, drejelig, vippbar, med producentens flag på undersiden,
Dimensioner ca.: h. 104 cm, sædehøjde 45 cm, W. 70 cm, dybde 67 cm.
Aldersanpassede tegn på brug og gnidning, delvise ridser og gnidning, patina, ryglæn med ridser på læderet.