H. Design. Lænestol, teak, læder, Danmark.

4092016. H. Design. Lænestol, teak, læder, Danmark.

H. Design, lænestol, teak, læder, Danmark, polstret og brun/cognac-farvet læderkonstruktion, drejelig, vippbar, med producentens flag på undersiden,
Dimensioner ca.: h. 104 cm, sædehøjde 45 cm, W. 70 cm, dybde 67 cm.

Aldersanpassede tegn på brug og gnidning, delvise ridser og gnidning, patina, ryglæn med ridser på læderet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 154