LÅGKOPPER, lignende, såkaldt bohemeglas, 20. århundrede.

40917. LÅGKOPPER, lignende, såkaldt bohemeglas, 20. århundrede.

Højde ca 24-24,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 24-24,5 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 840