SABEL, engelsk kavaleri m/1796.

4091621. SABEL, engelsk kavaleri m/1796.

Bagsiden markeret Osborne.
Bladlængde 82,5cm
I alt 94,5cm
Karret mangler.

Brugsslitage, kanten med flere hak. Læderbetræk på holderen med lidt skade.

Tema

Art & Antiques Summer

Få foretaget en gratis vurdering!

Bagsiden markeret Osborne.
Bladlængde 82,5cm
I alt 94,5cm
Karret mangler.

Tema

Art & Antiques Summer

Antal besøg: 909