REOLSYSTEM, "Pira system", Olle Pira, 1950'erne/60'erne.

409155. REOLSYSTEM, "Pira system", Olle Pira, 1950'erne/60'erne.

Fineret i teaktræ. 4 par gavler i lakeret metal, 29 hylder, 4 hyldersektioner, 2 med skuffer, 2 med skydelåger. Mærkede hylder.

Slitage, ridser, stød. Plukket ned.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.868